Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Hajnówce ></td>
    </tr>
    <tr>
      <td width= Strona StartowaOgłoszeniaPrzetargiFirmaBiuroOpłatyKontakt
  PEC Hajnówka

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łowczej 4 w Hajnówce.
Inspektorem Danych Osobowych jest Marek Szczerba, tel. (85) 682 60 85, e-mail: rodo@pec.hajnowka.pl
Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów i adres e-mail.
Kontakt z firmą, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą telefonu/maila/kontaktu osobistego/poczty, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy, adres zamieszkania, telefon.
W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy że nas o tym poinformujesz.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).”

 

                                    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Hajnówce

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych